Plebiscyt na Transakcję Roku 2016 – głosujemy do końca lutego!

584

Czytelnicy „Rynku Prawniczego”!

Termin głosowania w plebiscycie na Transakcję Roku 2016 przedłużamy do 28 lutego 2017 r.

To plebiscyt, którym chcemy podsumować rok 2016 obfitujący w wydarzenia na krajowym rynku usług prawnych.

Proponujemy wybór najważniejszej, największej, najciekawszej Transakcji Roku obsługiwanej przez kancelarie prawnicze – głosami czytelników naszego portalu.

Pojęcie „transakcji” rozumiemy przy tym bardzo umownie, albowiem chodzi nam o szeroko pojęte operacje i sprawy prawne.

Redakcja portalu wytypowała do wyboru klasyczne transakcje fuzji i przejęć przedsiębiorstw, transakcje private equity, inwestycyjne, także te z rynku nieruchomości, emisje akcji, obligacji, sprzedaż akcji, jak również zakończone wyrokami i ugodami spory sądowe i arbitrażowe.

W głosowaniu e-mailowym Czytelnicy wybiorą Transakcję Roku, ale tak naprawdę wskazywać będą konkretne kancelarie, które ją obsługiwały lub przy niej doradzały. Tak jak w rzeczywistości, tak i w naszym plebiscycie, pozostają one na razie w cieniu, ale ostatecznie zostaną zeń wydobyte. To one będą zwycięzcami.

Plebiscyt „Rynku Prawniczego” to oczywiście zabawa, ale całkiem na serio!

Dlatego przygotowaliśmy kilka zasad, o których przestrzeganie prosimy uczestników głosowania. Chodzi o to, aby postarać się zapewnić fair play:

  • każdy uczestnik plebiscytu głosuje RAZ ( jeden człowiek = jeden głos)
  • należy wybrać nie mniej niż TRZY transakcje i nie więcej niż PIĘĆ – WYŁĄCZNIE z listy przedstawionej poniżej
  • głosowanie jest anonimowe – dane osobowe pozostają pod ochroną redakcji

Poniżej przedstawiamy listę 20 transakcji – w celu ułatwienia wyboru wstępnie i obiektywnie wyselekcjonowanych przez redakcję. Po dokonaniu wyboru prosimy wysłać (najprościej za pośrednictwem formularza „Napisz do redakcji” w prawej szpalcie głównej strony portalu) e-mail z wytypowanymi  i wypisanymi transakcjami na adres redakcja@rynekprawniczy.pl – z tematem: transakcja roku. W ten sposób – wedle liczby otrzymanych głosów – powstanie lista rankingowa. Transakcją Roku zostanie ta z największą liczbą wskazań.

Opisy transakcji zamieszczone poniżej są jednocześnie linkami do informacji, jakie ukazały się na ich temat w portalu „Rynek Prawniczy” – zainteresowani Czytelnicy mogą się stamtąd dowiedzieć więcej szczegółów.

Na głosy czekamy do 28 LUTEGO 2017 R.

W razie wątpliwości prosimy zadawać pytania na adres e-mail: redakcja@rynekprawniczy.pl

Liczymy na zaangażowanie i udział Czytelników.

TRANSAKCJE 2016 (kolejność przypadkowa)