Pięć awansów partnerskich w kancelarii Kubas Kos Gałkowski

656

Grzegorz Pobożniak, Paweł Sikora, Agnieszka Trzaska, Wojciech Wandzel i Julita Zawadzka są od 28 października 2016 r. partnerami krakowsko-warszawskiej kancelarii Kubas Kos Gałkowski – dowiedział się „Rynek Prawniczy”.

O awansach kancelaria poinformowała na swojej stronie internetowej.

Grzegorz Pobożniak pracuje w kancelarii od 2006 r. Specjalizuje się w obsłudze obrotu nieruchomościami, procesów inwestycyjnych, w tym inwestycji deweloperskich, w sporach gospodarczych i cywilnych. Reprezentuje strony postępowań  administracyjnych, sądowoadministracyjnych i arbitrażowych.

Jest adwokatem, absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (2006).

Paweł Sikora pracuje w kancelarii od 2003 r. Specjalizuje się w prawie spółek i prawie cywilnym procesowym. Reprezentuje strony postępowań sądowych, doradza przy pozasądowych metodach rozwiązywania sporów. Obsługuje projekty informatyczne, fuzje i przejęcia oraz restrukturyzacje i upadłości przedsiębiorstw.

Jest adwokatem od 2010 r., absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (2004).

Agnieszka Trzaska pracuje w kancelarii od 2007 r. Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym. Reprezentuje strony w sporach sądowych, przede wszystkim gospodarczych, także w postępowaniach grupowych. Opracowuje kompleksowe strategie procesowe.

Jest adwokatem od 2010 r., absolwentką prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007).

Wojciech Wandzel pracuje w kancelarii od 2006 r. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, bankowym oraz prawie cywilnym procesowym. Zajmuje się obsługą transakcji finansowych, przeprowadza analizę prawną podmiotów z rynku nieruchomości. Nadzoruje french desk kancelarii.

Jest adwokatem od 2010 r., absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego (2003).

Julita Zawadzka pracuje w kancelarii od 2008 r. Reprezentuje strony w cywilnych i gospodarczych postępowaniach sądowych. Specjalizuje się w sprawach reprywatyzacyjnych, postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych. Jest asystentem w katedrze prawa cywilnego wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest adwokatem od 2012 r., doktorem prawa UJ (2011), absolwentką studiów magisterskich na tej uczelni (2008).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl