Pięć kancelarii z szansami na nagrodę dla firmy prawniczej roku

236
Fot.: aequo.com.ua

Na liście firm prawniczych nominowanych do nagród Chambers Europe Awards 2016 w Polsce znalazło się w tym roku pięć kancelarii: CMS, Dentons, Domański Zakrzewski Palinka, Greenberg Traurig oraz Wardyński i Wspólnicy.

Nagrody Chambers Europe Awards przyznawane są kancelariom za wysoki poziom doradztwa prawnego i obsługi klientów oraz osiągnięcia w rozwoju biznesu w ostatnim roku działalności. Firmuje je  wydawnictwo Chambers and Partners publikujące katalogi firm prawniczych w formie liczących się w branży rankingów.

Nominacje do nagród są wspólnym dziełem zespołu ekspertów wydawnictwa opracowujących Chambers Europe – renomowany przewodnik po firmach prawniczych – na podstawie wywiadów z ich klientami. Zwycięzców wybierze jury z krótkiej listy nominowanych, które właśnie zostały ogłoszone dla 27 państw i regionów Europy.

W 2015 r. laureatem nagrody Chambers Europe Award dla firmy prawniczej roku w Polsce była kancelaria  Domański Zakrzewski Palinka, która zdobyła laur najlepszej już po raz piąty (wcześniej w latach 2008, 2011, 2012 i 2013).

W 2014 r. laureatami z Polski były kancelarie Wardyński i Wspólnicy oraz Dentons . Pierwsza otrzymała nagrodę dla najlepszej krajowej, a druga – dla najlepszej międzynarodowej firmy prawniczej roku.

Tegoroczne laury ostaną wręczone 22 kwietnia 2016 r. podczas ceremonii w hotelu Grosvenor House w Londynie.

Ireneusz Walencik
i.walencik@rynekprawniczy.pl

Na zdjęciu: Ubiegłoroczna uroczystość wręczenia nagród Chambers Europe Awards 24 kwietnia  2015 r. w hotelu Okura w Amsterdamie. Fot.: www.393communications.com